قیمت مایکروفر ال جی

خرید مایکروفر ال جی

یکی از تولیدات شرکت ال جی انواع مدل های مایکروفر با امکانات ویژه و فناوری های روز است. مایکروفر ال جی دارای طراحی شکیل و زیبا و رنگ بندی متنوع است که تاثیر زیادی بر زیبا کردن محیط آشپزخانه شما دارد و می تواند یک دستیار آشپز خوب و حرفه ای برای پخت غذاهای سنتی یا فرنگی شما باشد شما با خرید مایکروفر ال جی و با استفاده از فناوری و امکانات متعدد موادغذایی را با حفظ ارزش و طعم واقعی آنها پخت می کنید و از طرفی دیگر نیازی به فر نخواهید داشت.
مدل های مختلف مایکروفر ال جی با گنجایش های متعدد 23، 25، 30 و 32 لیتری برای خانواده های کم جمعیت و 38، 39، 40 و 42 لیتری برای خانواده های متوسط و پرجمعیت در چند دسته اصلی مایکروفر سولاردام ال جی، مایکروفر سولار کانوکشن ال جی، مایکروفر سولار گریل ال جی و مایکروفر نئوشف قرار می گیرند که هر کدام امکانات و مزیت های مختلفی را به همراه  دارند. قیمت مایکروفر ال جی با توجه به میزان گنجایش و نوع آن در مدل های مختلف متفاوت است. در هنگام خرید مایکروفر حتما اطلاعاتی دقیق از امکانات مدل های مختلف کسب نمایید و گنجایش مدل مورد نظر را برحسب تعداد اعضای خانواده تان انتخاب نمایید. دسترسی به قیمت روز مایکروفر از جمله مایکروفر سامسونگ، مایکروفر بوش و مایکروفر سولاردام ال جی نیز از طریق فروشگاه اینترنتی سل آسان است.

انواع مایکروفر ال جی

همانطور که گفته شد مایکروفرهای ال جی در چند دسته ی مختلف از سوی ال جی طراحی و تولید می شوند. این محصولات زمان پخت را کاهش داده و آشپزی را برایتان آسانتر می کنند.
مایکروفر سولاردام ال جی : ال جی در این محصولات قابلیت گریل از زیر را قرار داده است که همانند یک فر واقعی عمل می کند. این فر ابتکار شرکت ال جی است و به شما امکان پخت انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، شیرینی و کیک را می دهد. وجود فناوری های مختلفی چون پخت نوری، هیتر ذغالی، فناوری مگاهیتینگ و فضای مدور داخلی موجب می شود تا پخت غذاهای ایرانی با همان کیفیت سنتی انجام شود و و در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می شود. از طرفی مزیت هایی چون حفظ ارزش مواد غذایی، غذای سالم با از بین بردن چربی، افزایش سرعت پخت را به دنبال دارند. برای شما حتما جالب باید باشد که در برنامه های متنوع پخت اتوماتیک سولاردام ال جی غذاهای ایرانی چون ته چین، قرمه سبزی، کباب برگ، کباب تابه ای، کوکو سبزی، ماهی، برنج و ... نیز وجود دارد.
مایکروفر سولار کانوکشن ال جی : این مایکروفرها با مجهز بودن به فناوری کانوکشن هوای داغ را به صورت یکنواخت به گردش در می اورند و همین عمل موجب می شود تا حرارت به صورت یکنواخت به بخش های مختلف مواد غذایی پخش شود و در نتیجه آب مواد غذایی از دست نرفته و به صورت آبدار پخت می شود. وجود هیتر ذغالی در مایکروفرهای سولار کانوکشن ال جی نیز علاوه بر صرفه جویی 50 درصدی در برق موجب می شود سطح خارجی مواد غذایی شما ترد شود.
مایکروفر سولار گریل ال جی : این مایکروفرها مجهز به منوی پخت خودکار انواع غذاهای بین المللی هستند و هر فرد با هر سلیقه ای بدون انجام تنظیمات اضافی می تواند غذای مورد علاقه خود را از منو انتخاب نماید . این منو موجب صرفه جویی در زمان می شود. فناوری گریل موجود در سولار گریل ال جی دارای تنظیم درجه بوده و شما می توانید مواد غذایی را بنا به سلیقه خود پخت کنید. از فناوری های دیگر به کار رفته در این محصولات می توان به روش پخت با بخار، پخت گردش هوای داغ و سیستم یخ زدایی اشاره کرد.
مایکروفر نئوشف ال جی : این مدل از مایکروفرهای ال جی مجهز به فناوری های مختلفی چون سیستم یخ زدایی مواد غذایی، امکان کنترل حرارت، قابلیت سرخ کردن سالم با کاهش 72 درصدی چربی، تکنولوژی easy clean با خاصیت آنتی باکتریال ۹۹.۹۹٪ هستند. وجود فناوری برتر هوشمند اینورتر موجب بالا رفتن قیمت مایکروفر ال جی در سری مدل های نئوشف شده است. این فناوری با قدرت 1200 وات به صورت کاملا منظم غذاهای شما را با سرعت زیاد آماده می کند.

نمایش بیشتر
حذف همه