قیمت مایکروفر سامسونگ

خرید مایکروویو سامسونگ

مایکروفر سامسونگ وسیله ای مدرن و کاربردی است که امور مربوط به پخت و پز انواع غذاها را برای خانم های خانه دار آسان و لذت بخش کرده است. سامسونگ (Samsung) برندی شناخته شده در دنیا و ایران است که همواره محصولاتی زیبا و با کیفیت را تولید و به بازار فروش عرضه می کند. مایکروفر سامسونگ در مدل های مختلف از برنامه‌های متنوع پخت برشخوردار می باشد و به لطف به کار گیری فناوری و تکنولوژی های نوین در ساخت آنها مواد غذایی را با حفظ مزه طبیعی و ویتامین به طور کاملا یکنواخت و یک دست پخت می کنند. این محصولات در مدل و رنگبندی های مختلف هستند و هم چنین قیمت مایکروفر سامسونگ متنوع است و برای هر میزان بودجه و سلیقه ای می توان محصولی ایده آل را یافت. مایکروفرهای ساخته شده از سمت کمپانی سامسونگ از لحاظ تکنولوژی در سه نوع کلی مایکروفر ساده، مایکروفر گریل، مایکروفر گریل کانوکشن طراحی می شوند و این امر یکی از دلیل تفاوت قیمت روز مایکروفر سامسونگ در انواع مدل ها است. برخی از مدل ها علاوه بر داشتن ویژگی و قابلیت های یک مایکروویو، همانند یک فر با قابلیت گریل عمل می کنند و می توانند انواع مواد غذایی را نیز سرخ کنند در واقع می توان گفت کارایی چند محصول در یک محصول گنجانده شده است از این رو پاسخگوی تمامی نیازهای آشپزی کاربران خواهند بود.

انواع مایکروفر سامسونگ

مایکروفر سامسونگ در دو نوع کلی مایکروفر رومیزی و مایکروفر توکار با رنگبندی های متنوع سفید، مشکی، آیینه ای، نقره ای، مشکی با پانل استیل، مشکی با پانل نقره ای طراحی و تولید می شوند. قیمت مایکروفر سامسونگ در مدل های توکار به دلیل هزینه ی نصب، بالاتر از مدل های رومیزی است. میزان گنجایش در مدل های مختلف، متفاوت است و با واحد لیتر اندازه گیری می شود و این گنجایش از 20 لیتر شروع می شود و تا 45 لیتر ادامه دارد. در هنگام خرید مایکروفر حتما توجه کنید که میزان گنجایش با جمعیت خانواده متناسب باشد. فضای داخلی مدل های مختلف مانند مایکروفر سامسونگ، مایکروفر ال جی، مایکروفر بوش، مایکروفر پاناسونیک، مایکروفر فلر و ...از سرامیک مقاوم، ضد خش و آنتی باکتری پوشیده شده است که پاکسازی آن بسیار راحت است.

امکانات انواع ماکروویو سامسونگ

سامسونگ با به کارگیری انواع فناوری و تکنولوژی های روز و نوین در ساخت مایکروفرهای خود، آنها را به محصولاتی کارآمد و با قابلیت تبدیل کرده است و از همین جهت یک گزینه ایده‌آل برای زندگی امروز هستند.
• حسگر هوشمند پخت : این حسگر مدت زمان پخت را براساس نوع غذای شما محاسبه می کند و سبب پخت غذا به شکل ایده آل می گردد.
• قابلیت کانوکشن : این قابلیت مایکروفر را تبدیل به یک فر می کند و منبع حرارت فر از طریق المنت‌های بالا و پایین تامین می شود و فن موجود در دستگاه هوای گرم را در محفظه به گردش در می آورد و شما می توانید غذاهایی نظیر پیتزا، لازانیا یا کیک را به سرعت آماده کنید.
• حالت اکو (Eco Mode): مایکروفرهای معمولی در حالت استراحت هم مقداری انرژی مصرف می کنند ولی در برخی از مدل های مایکروفر سامسونگ می توانید بدون اینکه دستگاه را از پریز برق بکشید، با انتخاب حالت اکو دستگاه را کاملا غیر فعال کنید و سبب صرفه جویی در مصرف انرژی شوید.
• قابلیت گریل : این قابلیت سبب برشته و سرخ شدن انواع مواد غذایی بدون استفاده از روغن می شود و قابلیت موتور دوگانه گریل (Dual Power Grill) باعث می شود تا همه ی قسمت های ماده غذایی به صورت یکنواخت با سرعت بالاتری پخته شود.
• سیستم توزیع سه‌گانه گرما (TDS): این سیستم گرما را از طریق سه منبع توزیع می کند و باعث می شود که غذاها به صورت یکنواخت، گرم و پخته شوند.
• از دیگر امکانات موجود در مایکروفرهای سامسونگ می توان به قابلیت تخمیر، دمیدگی پرقدرت هوای داغ به غذا (HOTBLAST) و سرخ کردن مواد غذایی بدون روغن (Slim Fryer) اشاره کرد. البته همه مدل ها تمامی این قابلیت ها را ندارند و این یکی دیگر از دلایل تفاوت قیمت مایکروفر سامسونگ است.

نمایش بیشتر
حذف همه