قیمت کولر گازی سامسونگ

خرید کولر گازی سامسونگ

انواع مدل های کولر گازی سامسونگ از محصولات محبوب در بازار ایران هستند. این محصولات با ظاهری زیبا و برخورداری از فناوری های نوین و روز و قابلیت استفاده در محیط ها و شرایط سخت آب و هوایی توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جلب کرده در نهایت بازار فروش خوبی داشته باشند. 
قیمت کولر گازی سامسونگ با توجه به نوع، کارایی آن و بسته به موتور و ضمانت محصول متفاوت است. قیمت مدل های مختلف از 1 میلیون شروع شده و تا 5 میلیون تومان نیز ادامه دارد. از این رو در هنگام خرید کولر گازی سامسونگ محصولی را انتخاب کنید که با متراژ محیط و دکوراسیون  مورد نظرتان هم خوانی داشته باشد و از طرفی بتواند بهترین کارایی را ارائه دهد. لازم به ذکر است که نمایندگی برند سامسونگ، شرکت سام سرویس می باشد که به ارائه خدمات به خریداران محصولات سامسونگ می پردازد. 

انواع کولر گازی سامسونگ

سامسونگ با توجه به استفاده کولر گازی در محیط های مختلف با متراژهای متفاوت انواع کولر گازی را در چهار گروه اصلی کولر گازی اسپلیت سامسونگ (دیواری)، کولر گازی ایستاده سامسونگ (زمینی)، کولر گازی سقفی سامسونگ (کاستی)، کولر گازی پنجره ای سامسونگ در ظرفیت های مختلف: کولر گازی سامسونگ ۹۰۰۰، کوار گازی سامسونگ ۱۲۰۰۰، کوار گازی سامسونگ۱۸۰۰۰، کوار گازی سامسونگ ۲۴۰۰۰، کوار گازی سامسونگ ۳۰۰۰۰، کوار گازی سامسونگ ۳۶۰۰۰، کوار گازی سامسونگ ۴۸۰۰۰ طراحی و تولید کرده است. برخی از مدل ها فقط تک منظوره (سرمایشی) و برخی دو منظوره (سرمایشی و گرمایشی) هستند. مشاهده ویژگی های مدل های مختلف و قیمت روز کولر گازی سامسونگ از طریق جستجو در فروشگاه اینترنتی سل به راحتی امکان پذیر است. 
کولر گازی اسپلیت سامسونگ: این کولر گازی ها قابلیت نصب آسان در اتاق را دارند و خود در دو نوع معمولی و سه وجهی تولید می شوند. مدل های معمولی در ابعاد کوچکتری طراحی شده و جای کمتری می گیرند. کولر گازی سه وجهی سامسونگ به دلیل طراحی سه وجهی و مجهز بودن به فن بزرگتر، سرمایش کاملا قدرتمندتر داشته و هوا را سریعتر و تا شعاع دورتر پرتاب می کند. مجهز بودن به کمپورسور اینورتر دیجیتالی در این محصولات مصرف انرژی تا 60 درصد پایین می آورد و به همین دلیل به کولر گازی سامسونگ اینورتر یا کم مصرف نیز شهرت دارند.
کولر گازی ایستاده سامسونگ: سامسونگ این کولر گازی ها را با ظرفیت های بالا 50000 بی تی یو تولید می نماید و به همین دلیل در محیط هایی با فضای بزرگ همچون فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. بهره گیری از پره های افقی و عمودی با حرکت های مستقل، موجب خنک کنندگی سه بعدی، سرمایش با بُرد طولانی، جریان هوای چپ-راست با دامنه گسترده تر  در این محصولات شده است.

فناوری های کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ برای رقابت در دنیای لوازم خانگی همیشه محصولات خود را مجهز به فناوری های نوین و روز کرده است.  در اینجا به برخی از فناوری های به کار رفته در کولر گازی سامسونگ که موجب کاهش مصرف انرژی، راندمان بالا و عملکرد بهتر دستگاه شده اند را معرفی می کنیم.
فیلترها : انواع فیلترها چون فیلتر Easy ، قابلیت Virus Doctor  ، فیلتر Full HD و فیلتر هوا هوشمند با از بین بردن گرد و غبار، عناصر آلرژی زا و باکتری و ویروس استنشاق هوایی سالم و تمیز را تضمین می کند.
تکنولوژی محافظت سه گانه مضاعف (Triple Protector Plus): این محافظ سه گانه از پوسیدگی کمپرسور و کنترل کننده جلوگیری کرده و از طرفی در برابر اضافه بار ناشی از ارتعاشات و نوسانات جریان برق بدون وجود هیچگونه تثبیت کننده ولتاژی محافظت می کند.
حسگرهای ویژه : این حسگرها با تعیین میزان افراد به طورخودکار هوای دلخواه محیط را ثابت نگه داشته و تاثیر بسزایی در کاهش مصرف انرژی دارند.
صفحه نمایش مخفی : این صفحه نمایش به صورت مخفی در کولر گازی سامسونگ تعبیه شده است و با روشن شدن دستگاه به نمایش در می آید.

نمایش بیشتر
حذف همه