قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی

خرید دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا راهکاری ایده آل برای بهبود کیفیت هوای فضاهای بسته است. این دستگاه ها علاوه بر اینکه آلاینده‌های مضر موجود در هوا را از بین می برند با حذف گرد و غبار، دود سیگار، شوره حیوانات خانگی،  بوی غذا، هاگ قارچ‌ها و ... باعث ایجاد هوایی سالم و پاک می شوند. همان طور که می دانید وجود هر یک از این آلاینده ها و مواد مضر در هوا و استنشاق آنها در طولانی مدت سبب بروز آسم، آلرژی و یا میگرن در برخی افراد می شود، از این رو تهیه و خرید دستگاه تصفیه هوا برای افرادی که مبتلا به آلرژی و بیماری آسم هستند بسیار مفید می باشد. امروزه مدل های مختلفی با برندهای متنوعی از جمله دستگاه تصفیه هوا سامسونگ، دستگاه تصفیه هوا ال جی، دستگاه تصفیه هوا ایرجوی و ... در بازار موجود می باشد که از لحاظ شعاع تحت پوشش با هم متفاوت هستند، توجه داشته باشید ظرفیت فضای پوشش تصفیه هوایی که قصد خرید آن را دارید باید کمی بیشتر از اندازه‌ی اتاق مورد نظرتان باشد. این مورد مهم ترین فاکتور در هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی محسوب می شود. میزان شعاع تحت پوشش این دستگاه ها به متر مربع است که هر چه این شعاع بیشتر باشد قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی نیز بالا می رود. به یاد داشته باشید که دستگاه‌ تصفیه‌ هوا خانگی در صورت باز بودن در و پنجره، عملکرد خوب و تأثیر چندانی نخواهد داشت .

انواع تصفیه کننده هوا

این دستگاه ها با استفاده از فیلترهای گوناگون مواد معلق و مضر در هوا را از بین می برند، در واقع فیلترها مهم ترین بخش این دستگاه ها می باشند و نوع و کیفیت این فیلترها برروی قیمت دستگاه تصفیه کننده هوا تاثیر مستقیم می گذارند. از متداول ترین فیلترها می توان به این موارد اشاره داشت : فیلتر هپا (HEPA)، برای حذف آلاینده هایی چون گرد و غبار، شوره حیوان خانگی، انواع قارچ ها به کار می رود. فیلتر کربن فعال‌ (Activated Carbon) ، نقش اساسی در حذف بو و به دام انداختن ذرات شیمیایی معلق در هوا دارد. فیلتر ضد باکتری، وجود این فیلتر در برخی از مدل ها موجب از بین بردن میکروب ها و باکتری ها شده و هوا را کاملا استریل می کنند. این مدل ها در بیمارستان ها بسیار کاربرد دارد. اشعه ماورای بنفش در این دستگاه ها آلاینده‌هایی را که روی فیلترهای دستگاه تصفیه جمع  شده‌اند را خنثی می کند.
مدل های مختلف دستگاه تصفیه هوا خانگی از لحاظ میزان مصرف انرژی و صدا با هم متفاوت هستند طبیعتا هر چه صدای دستگاه پایین تر باشد آرامش بیشتری خواهید داشت و دستگاهی را برای خرید انتخاب کنید که میزان مصرف انرژی کمی داشته باشد تا هزینه ی پرداختی در قبال قبض برقتان کمتر شود.
فروشگاه اینترنتی سل با سالها تجربه در زمینه ی فروش اینترنتی انواع دستگاه تصفیه هوا، محصولاتی اصل و با کیفیت به همراه گارانتی معتبر را در کوتاه ترین زمان به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

خرید دستگاه تصفیه هوا خانگی

در فروشگاه های اینترنتی سل انواع مدل های متنوع دستگاه تصفیه هوا براساس برندهای معتبری چون سامسونگ، ال جی، ایرجوی، پارس خزر و... در انواع و اقسام مختلف جمع آوری شده است. در این فروشگاه بهترین قیمت روز دستگاه تصفیه هوا برای خرید شما عزیزان درج شده است و تمامی محصولات اصل و به همراه گارانتی می باشند. برای تسریع جستجو و یافتن محصولی خاص می توانید از انواع فیلترهای موجود در صفحه استفاده کنید، سل با ارائه اطلاعاتی جامع و مفید از انواع مدل های دستگاه تصفیه هوا شما را در انتخاب و خرید محصولی درست و مناسب یاری می دهد با انتخاب هر محصول به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنید و در نهایت با انتخاب دکمه سبز خرید، اقدام به خرید اینترنتی محصول مورد نظر خود در طی گذراندن مراحل مختلفی چون سبد خرید، ورود به سایت، اطلاعات ارسال سفارش، بازبینی سفارش، اطلاعات پرداخت می کنید.

نمایش بیشتر
حذف همه