قیمت اجاق گاز اسنوا

خرید اجاق گاز اسنوا

اسنوا انواع مدل های متنوع اجاق گاز را طراحی و تولید می نماید که از لحاظ طراحی ظاهری، امکانات، تعداد شعله و مدل های مبله در میزان گنجایش فر با یکدیگر متفاوتند و همین تفاوت ها تعیین کننده قیمت اجاق گاز اسنوا است.
مدل های مختلف اجاق گاز اسنوا در دو نوعاجاق گاز مبله (ایستاده) و اجاق گاز صفحه ای توکار قرار می گیرند که از لحاظ عملکرد و کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارند و شما در هنگام خرید اجاق گاز اسنوا می توانید متناسب با دکوراسیون آشپزخانه ی خود محصولی ایده آل بیابید. برای دیدن تصاویر و مطلع شدن از قیمت روز اجاق گاز می توانید به فروشگاه اینترنتی سل سر بزنید. ولوم های اجاق گاز صفحه ای اسنوا و اجاق گاز مبله اسنوا از نوعی پلاستیک مقاوم در برابر حرارت به نام باکالیت ایتالیایی ساخته شده اند. سیستم ترموکپل یکی از استانداردهای ایمنی جهانی در ساخت اجاق گاز است و این سیستم در اجاق گاز اسنوا موجود بوده و باعث قطع جریان گاز در صورت خاموش شدن ناگهانی شعله ها می شود.

امکانات اجاق گاز اسنوا

مدل های مختلف اجاق گاز اسنوا در رنگ بندی متنوع سفید، تمام استیل، نقره ای با رویه استیل در بازار موجود می باشند که مجهز به امکاناتی چون جوجه گردان، گریل، سیستم جرقه زن اتوماتیک و دستی و... هستند. وجود صفحه نمایش لمسی در مدل های اجاق گاز اسنوا مدل آدرینا، این محصولات را به محصولاتی مدرن و شیک تبدیل کرده است. تمامی مدل های اجاق گاز اسنوا مانند اجاق گاز اسنوا مدل والنتینو و اجاق گاز اسنوا مدل رومینا دارای پنج شعله بوده و در میزان گنجایش فضای فر یکی از ظرفیت های 90 یا 110 لیتری را دارند. قیمت اجاق گاز اسنوا نسبت به امکاناتش خوب است اما امکانات و فناوری های به کار رفته در سری مدل های مختلف، متفاوت است که می توان از فناوری های روز به کار رفته در اجاق گازهای اسنوا به موارد زیر اشاره کرد:
شیشه درب فر دو جداره : این شیشه دو جداره قابلیت جداسازی به صورت کشویی داشته و شما با جدا کردن شیشه ی داخلی به راحتی می توانید فر را تمیز کنید.
کانوکشن: این فناوری با یک فن مخصوص، هوای گرم را به صورت یکنواخت بر سطح مواد غذایی پخش می کند و موجب ترد شدن سطح مواد غذایی و مغز پخت شدن آنها به صورت آبدار می شود.
سلف کلین (خود تمیز شونده) : در این فناوری محفظه ی داخلی فر با نوعی لعاب سلف کلین پوشش داده شده است و به واسطه آن لکه های موجود با قرار گرفتن در دمای بالا به کربن تبدیل شده و به راحتی جدا می شوند.
زمان سنج دیجیتالیLED : این زمان سنج در حالت عادی ساعت را نمایش می دهد و شما می توانید زمان خاموش شدن اتوماتیک شعله را تعیین کنید.

طراحی اجاق گاز صفحه ای اسنوا

تنوع مدل های اجاق گاز توکار صفحه ای اسنوا زیاد است و شما مطابق با سلیقه خود و فضای ظاهری می توانید محصول مورد نظر خود را بیابید. جنس صفحه ای این محصولات از استیل با رویه ی استنلس استیل SUS304 یا شیشه Schott ایتالیا می باشد که با ضخامت کم طراحی شده و از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.
تعداد شعله در مدل های مختلف بین 1 تا 5 شعله بوده و مدل ها با شعله بالاتر دارای یک شعله بزرگ برای پلوپز هستند. اسنوا تمامی مدل های اجاق گاز صفحه ای خود را مجهز به سیستم جرقه زن اتوماتیک کرده است. قیمت اجاق گاز صفحه ای اسنوا نسبت به قیمت اجاق گاز مبله اسنوا کمتر بوده و تمامی این محصولات با دارا بودن طراحی زیبا و فناوری های روز به محصولاتی پیشرفته برای پخت غذا تبدیل شده اند. محصولات اسنوا را می توانید با گارانتی انتخاب سرویس از فروشگاه اینترنتی سل تهیه کنید.

نمایش بیشتر
حذف همه