قیمت جاروبرقی بوش

خرید جاروبرقی بوش

مدل های متنوع جاروبرقی بوش با دارا بودن فناوری های روز، محصولاتی کم صدا با مکش بالا و عملکرد عالی هستند که کار نظافت منزل را به خوبی انجام می دهند. بوش به عنوان اولین برند محبوب تولید کننده جاروبرقی در دنیا شناخته شده است. بوش در ساخت بدنه، لوله و دسته این محصولات از مواد با کیفیت استفاده کرده است تا از لحاظ کیفی و طول عمر در سطح بالایی قرار بگیرند. از ویژگی های بارز مدل های مختلف جاروبرقی بوش می توان به مصرف کم انرژی، وزن کم، امکانات متنوع، مجهز بودن به فناوری های روز، قدرت مکش بالا و طراحی زیبا اشاره کرد. قیمت جاروبرقی بوش با توجه به این ویژگی مناسب بوده البته میزان قدرت موتور و نوع محصول بر قیمت جاروبرقی بوش تاثیر گذار است. مدل های متنوع جاروبرقی بوش در چند نوع جاروبرقی کیسه دار، جاروبرقی بدون کیسه، جاروبرقی شارژی (بیسیم)، دسته بندی می شود. در هنگام خرید جاروبرقی بوش با توجه به نیاز و سلیقه خود نوع مدل مورد نظر را انتخاب نمایید. قیمت روز انواع جاروبرقی مانند جاروبرقی بوش، جاروبرقی سامسونگ، جاروبرقی ال جی، جاروبرقی فیلیپس، جاروبرقی پاناسونیک و ... براساس نوع و مدل در فروشگاه سل به راحتی قابل دسترسی می باشد.

جاروبرقی کیسه ای بوش

این محصولات دارای کیسه هستند که زباله ها در آن جمع آوری می شود، برخی از مدل ها دارای کیسه ای از جنس میکرو با ظرفیت xxl هستند و با مجهز بودن به سیستم power protect حتی زمانی که کیسه کاملا پر باشد بهترین تمیز کنندگی را دارند. این محصولات مجهز به فناوری های مختلفی چون سیم بلند با قابلیت کاربرد در شعاع 15، که نیاز شما به تعویض پریز را از بین می برند. انواع فیلتر موجود در جاروبرقی های کیسه ای بوش موجب می شوند تا هوای خروجی عاری از هرگونه گرد و غبار باشند همانند فیلتر هپا، قابلیت چرخش 360 درجه با استفاده از سیستم EasyFollow، وجود سری های مختلف برای راحتی در تمیز کردن سطوح مختلف، هشدار دهنده الکترونیکی تعویض کیسه و لوله تلسکوپی از دیگر امکانات این محصولات است. قیمت جاروبرقی کیسه ای بوش با توجه به قدرت مکش و امکانات و طراحی ظاهری متفاوت است.

جاروبرقی بدون کیسه بوش

این جاروبرقی ها به جاروبرقی های مخزن دار نیز شهرت دارند، بدون کیسه بوده و زباله ها را داخل یک مخزن شیشه ای به صورت فشرده جمع آوری می کنند. جاروبرقی بدون کیسه بوش عملکرد قوی داشته و با صدای کم تمیزکنندگی بالایی دارد. بوش این جاروبرقی ها را نیز مجهز به فیلتر هپا کرده است تا هوای خروجی از جاروبرقی، کاملا بدون هرگونه گرد و غبار باشد. لوله تلسکوپی به همراه سری های مختلف در جاروبرقی های مخزن دار بوش موجب سهولت تمیز کردن سطوح مختلف شده است و از فناوری های روز به کار رفته در این محصولات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
سیستم EasyClean، این سیستم موجب می شود تا گرد و غبار موجود در مخزن کاهش پیدا کند.
تکنولوژی SensorBagless™، این تکنولوژی علاوه بر بالا بردن قدرت تمیزکنندگی دستگاه موجب کم صدا شدن آن نیز می شود.
 تکنولوژی  CompressorTechnology، این تکنولوژی با ذخیره کردن انرژی موجب می شود تا جاروبرقی کار نظافت را با کمترین مصرف انرژی انجام دهد.

جارو شارژی بوش

جارو شارژی بوش بدون سیم بدون باتری و با دارا بودن باتری با طول عمر بالا کار نظافت را سریع انجام می‌دهد. شما با استفاده از این جارو شارژی ها هیچ محدودیتی در تمیز کردن سطوح مختلف نخواهید داشت. بوش مدل های مختلف این محصول را مجهز به تکنولوژی های روز و کارآمد کرده است تا پاکیزگی کامل سطوح را به همراه داشته باشند.

جاروبرقی دستی بی سیم

جاروبرقی های دستی بوش نیز شارژی بوده و به گونه ای طراحی شده اند که کاملا سبک و راحت باشند. شما با استفاده از این جاروبرقی ها می توانید محل های مختلفی چون بین وسایل و مبلمان، داخل اتومبیل و مکان های دیگر را به راحتی تمیز کنید. این جاروبرقی ها مجهز به فناوری های روز هستند و با استفاده از امکانات این محصولات نهایت تمیزی را احساس کنید.

نمایش بیشتر
حذف همه