قیمت ماشین لباسشویی بوش

خرید ماشین لباسشویی بوش

برند بوش یکی از تولید کننده های برتر در دنیای لوازم خانگی شناخته شده است. یکی از محصولات پرفروش این برند خوش نام انواع مدل های ماشین لباس شویی است. ماشین لباسشویی بوش با دارا بودن تکنولوژی و فناوری در سطح بالا، بهترین شستشو را انجام داده و مصرف انرژی پایینی دارند و از طرفی تمامی قطعات به کار رفته در این محصولات بارها مورد آزمایش قرار گرفته است تا تضمینی برای کیفیت این قطعات باشد. شما با استفاده از لباسشویی بوش کار شستشو را بدون هیچ گونه زحمتی تنها با فعال کردن یک برنامه اتوماتیک انجام می دهید. صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده از ویژگی های اصلی لباسشویی بوش است.
مدل های مختلف لباسشویی بوش در دو نوع کلی لباسشویی مبله و لباسشویی توکار با گنجایش های ماشین لباسشویی بوش 7 کیلویی، ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی آلمان و ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی آلمان و قدرت موتور و امکانات مختلف طراحی و به بازار عرضه می شوند و پاسخگو تمامی سلیقه ها با توان های مالی مختلف هستند و همین تفاوت ها از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت ماشین لباسشویی بوش است.
با خرید ماشین لباسشویی بوش در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید مطمئنا محصولی با کیفیت با عملکرد عالی خواهید داشت و از طرفی این محصولات به عنوان محصولاتی اقتصادی و کم مصرف در بین سایر برندها شناخته شده اند.

تکنولوژی های ماشین لباس شویی بوش

امکانات گنجانده شده در انواع ماشین لباسشویی همچنین ماشین لباسشویی بوش میزان مصرف آب و انرژی را توسط این محصولات پایین آورده و از طرفی موجب بالا رفتن عملکرد دستگاه شده است، قیمت روز لباسشویی بوش در کنار این ویژگی ها در سطح مطلوبی است.
• فناوری I-DOS  (سیستم تقسیم کننده هوشمند): به کمک این فناوری شما فقط یکبار نیاز به پر کردن مخزن، نرم کننده و مایع شوینده دارید سپس به صورت هوشمند براساس تعداد لباسها و میزان کثیفی آنها، این فناوری از میزان مواد شوینده و نرم کننده استفاده می کند علاوه بر این در میزان مصرف آب نیز صرفه جویی کرده به طوری که حدود 58 وان پر از آب و حدود 11 لیتر مواد شوینده در طول سال صرفه جویی خواهد داشت.
• برنامه های متنوع شستشو : مدل های مختلف ماشین لباسشویی بوش به برنامه های شستشو گوناگونی از جمله شستشوی ویژه افراد آلرژیک، البسه تیره، لباس های ورزشی، جین،شستشوی سریع و مخلوط، شستشوی دستی ـ پشمی، ابریشمی ـ البسه با الیاف ظریف، پیراهن و بلوز مجهز هستند که شستشویی ایده آل را برای انواع البسه به ارمغان می آورند.
• سیستم آب پاشی سه بعدی (3D AquaSpa Wash System): به وسیله ی این سیستم، آب به صورت یکنواخت در داخل دیگ توزیع می شود و با پاشیدن آب از سه جهت بر روی لباس ها علاوه بر بالا رفتن کیفیت شستشو، در مصرف آب نیز صرفه جویی می شود.
• سیستم ضد نشست آب (AQUA STOP) : در ماشین لباسشویی بوش قطعه ای به نام AQUA STOP  قرار داده شده است این قطعه به کمک سنسورهای موجود در کف دستگاه عمل می کند، به محض این که سنسورها نشست آب را تشخیص دهند این قطعه به سرعت کار کردن ماشین را متوقف می کند.
• سیستم Vario perfect: این سیستم به بهینه سازی انرژی و زمان کمک می کند و دارای دو حالت می باشد. انتخاب حالت EcoPerfect در لباسشوییی بوش، سبب صرفه جویی در مصرف انرژی تا حد 20 تا 30 درصد شده و حالت SpeedPerfec باعث صرفه جویی در زمان می شود. کاربر با شستشوی سریع می تواند تا 60 درصد در زمان شستشو صرفه جویی کند.
• سیستم Active Water : این سیستم به همراه سنسوری میزان آب ورودی را اندازه گیری می کند لذا از مصرف بی رویه ی آب در سیستم لباسشویی بوش جلوگیری می شود.

نمایش بیشتر
حذف همه