قیمت ماشین لباسشویی ال جی

خرید ماشین لباسشویی ال جی

شرکت ال جی به عنوان یک تولید کننده ی معتبر در عرصه ی طراحی و ساخت انواع لوازم خانگی است و انواع مدل ماشین لباسشویی را با بهره گرفتن از فناوری، قطعات با کیفیت به همراه طراحی ظاهری زیبا ساخته و با ظرفیت های مختلف مانند لباسشویی ال جی 7 کیلویی، لباسشویی ال جی 8 کیلویی به بازار عرضه می کند. با خرید ماشین لباسشویی ال جی شستشو عالی لباس های شما با استفاده از کمترین میزان انرژی و مواد شوینده تضمین می شود و به دلیل با کیفیت بودن دستگاه می توان سالیان دراز مورد استفاده قرار گیرد.
ماشین لباسشویی های ال جی شستشو البسه را با الهام گرفتن از شستشو دستی به کمک فناوری اینورتر دایرکت درایو انجام می دهند و در چند گروه اصلی درب از بالا، درب از جلو و نسل جدید به نام TWINWash با میزان ظرفیت های متفاوت قرار می گیرند. قیمت ماشین لباسشویی ال جی بسته به نوع آن، دارا بودن فناوری های روز، ظرفیت مخزن و قدرت موتور متفاوت است از این رو افراد با سلیقه و توان مالی متفاوت می توانند گزینه ی مناسب خود را پیدا نمایند. قیمت روز لباسشویی ال جی بسته به موارد مختلف ممکن است تغییر کند و فروشگاه های معتبر اینترنتی روزانه این قیمت ها را به روز رسانی می کنند.
ال جی در ماشین لباسشویی درب از بالا خود از فناوری جت اسپری بهره برده است این فناوری امکان شستشو راحت البسه را فراهم می کند. نسل جدید ماشین لباسشویی TWINWash LG به جز مخزن اصلی دارای یک مخزن کوچکتر (Mini Wash) نیز می باشد که در قسمت پایینی دستگاه قرار دارد این مخزن برای شستشوی لباس های ظریف مناسب است و شما می توانید به صورت جداگانه شستشو دو سری لباس را در یک زمان انجام دهید.

امکانات ماشین لباسشویی ال جی

ال جی در ساخت ماشین لباسشویی خود از فناوری ها روز بهره برده است تا بتواند در بازار رقابت فروش خوبی داشته و از طرفی محصولاتی ایده آل، کم مصرف و دوست دار طبیعت تولید نماید.
• موتور دایرکت درایو (Inverter Direct Drive) : ال جی برای بالا بردن بهره وری لباسشویی های خود از موتورهای بدون تسمه استفاده کرده است. این موتورها به دلیل اینکه فاقد تسمه هستند از اصطحکاک و برخورد بین قطعات جلوگیری می کنند و طول عمر و کارایی دستگاه را افزایش می دهند و از طرفی موجب کاهش میزان سر و صدای تولید شده، مصرف انرژی نیز می شوند. امروزه یکی از ملاک های خرید لوارم برقی در بین عموم مردم سیستم اینورتر است.
• فناوری Motion Direct Drive 6: این فناوری ابتکاری از سوی ال جی، کار شستشو را در شش مرحله ی فیلتراسیون، پیچاندن، چرخاندن، پله‌ای، ساییدن و غلتاندن انجام می دهد و در نتیجه علاوه بر افزایش قابل توجه کارایی دستگاه صدمه ای به لباس وارد نشده و بهترین نتیجه شستشو را خواهید داشت.
• سیستم عیب یاب هوشمند « Smart Diagnosis»: در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از اپلیکیشن تلفن هوشمند تان مشکل را گزارش دهید و بدون نیاز به حضور تعمیرکار و تکنسین به سادگی اشکالات ساده را رفع نمایید.
TurboWash: در این فناوری آب در طی فرایندی به نام «Jet Spray» بر روی البسه اسپری می شود و موجب 15 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی، 40 درصد صرفه جویی در مصرف آب می شود در واقع این فناوری در ماشین لباسشویی ال جی یعنی نهایت پاکیزگی، مصرف انرژی کمتر و نهایت سرعت در انجام شستشو.
TUB CLEAN+: ال جی ماشین لباسشویی های درب از بالا خود را مجهز به تکنولوژی بی نظیر « TUB CLEAN» کرده است. این تکنولوژی وظیفه ی پاک کردن دیگ ماشین لباسشویی را از همه ی آلودگی ها، جرم ها، میکروب ها برعهده دارد. اساس کار به این گونه می باشد که ابتدا دیگ دستگاه تا میزان مشخصی از آب پر شده و سپس دمای آب به درجه حرارت 60 درجه سانتی گراد می رسد.

نمایش بیشتر
حذف همه