قیمت ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های پرکاربرد در خانه ها است که بدون داشتن این وسیله کار شستشو لباس ها کاری پر زحمت و زمان بر خواهد بود. فرد با قرار دادن لباس ها در مخزن لباسشویی و با تنظیم دستگاه به راحتی از شر میکروب ها و کثیفی البسه راحت شده و آنها را کاملا تمیز تحویل می گیرد. امروزه برندهای مختلفی به ساخت و تولید انواع لباسشویی با ظرفیت های مختلف می پردازند. این شرکت ها با استفاده از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته و تجهیزات متنوع نهایت سعی خود را کرده اند تا محصولاتی با بهترین کارایی را تولید نمایند تا علاوه بر دارا بودن ظاهری شیک و زیبا مصرف انرژی پایینی داشته باشند.

انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی های تولید شده در سه دسته کلی قرار می گیرند و قیمت لباسشویی بسته به قرار گرفتن در این دسته ها تفاوت بسیار زیادی دارد و شما به راحتی در فروشگاه اینترنتی سل به قیمت روز ماشین لباسشویی در انواع مدل ها دسترسی پیدا می کنید.
ماشین لباسشویی سطلی : از قدیمی ترین نوع لباسشویی است که به شکل درب از بالا و با دارا بودن یک مخزن کار شستشو البسه را انجام می دهد.
ماشین لباسشویی دوقلو : لباسشویی دوقلو مجهز به دو مخزن جداگانه درب از بالا هستند که در یک مخزن می توانید به شستشو لباس ها بپردازید و در مخزن دیگر آنها را خشک نمایید.
ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از جلو : مدرن ترین و پیشرفته ترین نوع لباسشویی تمام اتوماتیک است این لباسشویی ها مجهز به فناوری های پیشرفته و نوینی هستند که کار شستشو را با کمترین میزان مصرف انرژی و آب، مواد شوینده در مدت زمان کوتاهی انجام می دهند و کمترین میزان صدمات را به بافت البسه وارد می نمایند و وجود برنامه های متنوع شسنتشو کار شستشو انواع البسه را راحت کرده است. لباسشویی تمام اتوماتیک خود به دو دسته ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و مدل ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک با خشک کن(صددرصد) تقسیم می شود.

انواع موتور ماشین لباسشویی

یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت لباسشویی نوع موتور آن است. به طور کلی در ساخت ماشین این محصولات دو نوع موتور استفاده می شود 1- موتور بدون تسمه 2- موتور تسمه ای
موتور بدون تسمه در مدل های جدید به کار برده است. این موتور برای اولین بار در ماشین لباسشویی های سامسونگ و ماشین لباسشویی ال جی به کار رفته است و این دو شرکت تحولی بزرگی را در دنیای این محصولات پدیدار کردند، موتور بدون تسمه یا دایرکت درایو دارای مزیت هایی چون کاهش مصرف برق و صدا دستگاه، افزایش کیفیت شستشو، کاهش وزن ماشین و افزایش دور موتور تا 2000 دور را با خود به همراه دارد قیمت لباسشویی تسمه دار بالاتر است.
موتور تسمه ای یا ذغالی در لباسشویی ها که قبل از سال 2016 ساخته شده اند وجو دارد، این موتور با استفاده از تسمه دور موتور ماشین لباسشویی را می چرخاند و نسبت به نوع بدون تسمه مصرف انرژی و صدای بالاتری دارد ولی در صورتی خرابی هزینه ی تعمیر آن کمتر از موتور بدون تسمه است.

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی

امروزه مدل های گوناگونی از ماشین لباسشویی در بازار موجود می باشد لذا اگر به دنبال انتخاب و خرید ماشین لباسشویی مناسب و متناسب با نوع نیازتان هستید بعد از انتخاب نوع لباسشویی حتما به موارد زیر توجه فرمایید.
ظرفیت و گنجایش : این مورد در مدل های مختلف متفاوت است و در گنجایش های 12،10،8،7،5 کیلویی تولید می شوند، از این رو مدلی را انتخاب کنید که ظرفیت آن با تعداد اعضای خانواده شما مطابقت داشته باشد. برای خانوداه های 2 نفره ماشین لباسشویی 5و7 کیلویی، برای 2 الی 4 نفره ماشین لباسشویی 8 کیلویی و برای خانواده های پرجمعیت ماشین لباسشویی 10 کیلویی و بالاتر مناسب هستند.
امکانات: ماشین لباسشویی از نظر امکانات، قابلیت و برنامه های شستشو باید براساس نوع نیاز و خواسته های شما باشد می توان گفت انواع مدل های درب از جلو مجهز به فناوری های روز هستند و به همین دلیل بسیار محبوب و پرفروش هستند.
برند سازنده : برندهای مختلفی در سرتا سر دنیا به تولید و ساخت انواع لباسشویی می پردازند که در این میان ماشین لباسشویی بوش، ماشین لباسشویی سامسونگ، ماشین لباسشویی ال جی، ماشین لباسشویی اسنوا را می توان نام برد که محصولاتی با کیفیت و کارآمد را در زمینه شستشو و نظافت تولید می کنند.

نمایش بیشتر
حذف همه