قیمت یخچال ساید بای ساید

خرید یخچال ساید بای ساید

یکی از انواع یخچال و فریزر، ساید بای ساید (side by side) است. محصول از لحاظ طراحی، ظاهری شیک و مدرن تر از انواع دیگر یخچال و فریزر موجود در بازار می باشد و شاید دلیل خرید ساید بای ساید بسیاری از مردم همین زیبایی باشد. البته میزان گنجایش و فضای داخلی این یخچال ها و امکانات آنها نسبت به یخچال فریزرهای معمولی بیشتر است و مناسب یک خانواده پرجمعیت می باشد.
امروزه برندهای معتبر ایرانی و خارجی به طراحی و تولید این محصول زیبا می پردازند مانند یخچال ساید بای ساید اسنوا، یخچال ساید بای ساید امرسان، یخچال ساید بای ساید ال جی، یخچال ساید بای ساید سامسونگ و ... و با به کار گرفتن طراحی فیزیکی زیبا، فناوری ها مدرن و امکانات مختلف سعی در تولید محصولاتی با کیفیت و کم مصرف می کنند تا بتوانند سهم بیشتر بازار فروش را از آن خود کنند. از امکانات ساید بای سایدهای امروزی می توان به بهره گیری از موتور اینورتر، سیستم خنک کنندگی دوگانه، انواع فیلترها و ... اشاره کرد.
قیمت ساید بای ساید در مدل های مختلف معمولا بالای پنج میلیون تومان است. هر چه گنجایش فضای داخلی یک یخچال ساید بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است و از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت ساید بای ساید در مدل های مختلف می توان به برند سازنده، طراحی ظاهری، امکانات و فناوری های به کار رفته اشاره داشت.

طراحی ظاهری یخچال ساید بای ساید

شما با خرید یخچال ساید بای ساید می توانید زیبایی مدرنی به ظاهر آشپزخانه خود ببخشید. این محصولات از سوی برندهای مختلف معمولا در رنگ بندی سفید، مشکی و تیتانیوم و برخی از برندها رنگ های فانتزی را هم تولید می کنند ساخته می شوند. بر روی بدنه این یخچال ها یخ ساز، آب سرد کن تعبیه شده و برخی از مدل های پیشرفته مجهز به ال سی دی برای نمایش اطلاعات و تنظیمات دستگاه هستند.
ساید بای سایدها معمولا دو درب دارند اما برخی از مدل ها دارای 3 و 4 درب نیز می باشند. این درب ها در عین اینکه ظاهری زیبا به دستگاه می بخشند شما به راحتی می توانید به اقلام و مواد غذایی دسترسی پیدا کنید.
مدل های یخچال ساید بای ساید با هوم بار خانگی برای نگهداری بطری ها بهترین مکان است در این ساید بای ساید ها به جای درب دوم، درب کوچکی به نام هوم بار قرار داده شده است.
مدل های ساید بای ساید فرنچ تلفیقی از ساید بای ساید و فریزر پایین می باشند. که این نوع از ساید بای ساید زیبایی فوق العادی دارد.
در هنگام خرید این محصولات شما به راحتی می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سل به قیمت روز یخچال ساید بای ساید بر اساس برند، ظرفیت و امکانات مختلف دسترسی پیدا کنید.

خرید یخچال ساید بای ساید

در هنگام خرید ساید بای ساید حتما محصولی را انتخاب کنید که از لحاظ گنجایش متناسب با نیاز و تعداد خانواده شما باشد اگر شما نیاز به باز و بسته کردن درب یخچال دارید و یا کودکانی دارید که دائما به یخچال سر می زنند بهتر است ساید بای سایدهایی را انتخاب کنید که بیشتر از دو درب دارند مانند یخچال ساید بای ساید ال جی و یا یخچال ساید بای ساید سامسونگ که مجهز به بار خانگی یا درب (DOOR-IN-DOOR) هستند تا بدون باز کردن درب اصلی به مواد غذایی دسترسی پیدا کنید.
توجه به نوع مدل و رنگ بندی یکی دیگر از نکات مهم خرید انواع یخچال ساید بای ساید است اما بیشتر به جنس روکش و ضد ضربه یا ضد خش بودن یک مدل توجه کنید تا محصولی را که می خرید در برابر عوامل بیرونی مقاوم باشد.

نمایش بیشتر
حذف همه