قیمت کولر آبی

خرید کولر آبی

یکی از لوازم پرکاربرد در فصول گرم سال انواع مدل های کولر آبی است. کولر آبی از گذشته مشتریان زیادی داشته و به این علت که قیمت کولر آبی از مدل های کولرگازی کمتر است باز هم بسیاری مردم رغبت به خرید کولرآبی دارند. این وسیله برای مناطقی که رطوبت آنها کمتر از 25 درصد است، ایده آل ترین گزینه می باشد و اگر شما کولر آبی را متناسب با شرایط منزل انتخاب کنید، می توانید بین 10 تا 12 درجه هوای داخل منزل را خنک تر از بیرون کنید و دیگر از بابت گرما کلافه نشوید. تمام کولرهای آبی موجود در بازار ایران دارای رده انرژی G یا F هستند، البته برخی از برندها در مدل های جدید با به کارگیری امکانات و تجهیزات مختلف این رده انرژی را به E رساندند. شما با ایجاد شرایط ایده آل می توانید میزان مصرف انرژی را تا 30 درصد کاهش دهید.
امروزه برندهای مختلفی به طراحی و تولید انواع مدل های کولر آبی در ابعاد گوناگون با رنگ بندی متنوع سفید، آبی و سبز می پردازند که تفاوت اصلی آنها در میزان هوادهی کولر در دور تند است که تاثیر زیادی بر قیمت کولر آبی دارد. امروزه مدلهایی با میزان هوادهی ۲۳۰۰، ۳۵۰۰، ۴۹۰۰ و کولر آبی آبسال ۷۰۰۰ در دور تند، مدل های متداولی در بازار هستند هنگام خرید کولر آبی حتما به این مورد توجه نمایید، در حالت کلی کولر آبی در دو نوع معمولی و کولر آبی سلولزی تولید می شود که تفاوت اصلی این دو گروه در نوع پوشالهای آنهاست. کولرهای آبی معمولی (سنتی) مجهز به پوشالهای چوبی هستند که علاوه بر عملکرد نسبتا خوب بوی مطبوعی نیز دارند. در مدلهای سلولزی از نوعی فوم به جای پوشال چوبی استفاد کرده اند. این فومها به دلیل تراکم بالاتر، از ورود قطعات ریز آلودگی در هوا جلوگیری می کند و قدرت خنک کنندگی بیشتری دارند ولی به دلیل عدم رسیدگی و تمیز کاری مناسب، در برخی از موارد بوی نامطبوعی از خود تولید می کنند. طول عمر این فوم ها نیز کم بوده و همیشه در بازار موجود نمی باشند.
 مدل خروجی کولر آبی ها در دو نوع سقف کولر (بالکنی) و یا از قسمت جانبی کولر (پشت بامی) است اگر شما در محیط محدودیت فضا دارید و می خواهید از طریق پنجره هوای آن را به داخل هدایت کنید مدل های بالکنی برای شما مناسب تر هستند. برخی از شرکت های کولر سازی، کولرهای آبی جدیدی را طراحی کرده اند که بازدهی بیشتری داشته و امکانات و رفاهی بیشتری چون نمایشگر دمای محیط، سه دور سرعت موتور قابل تنظیم، گزینه مصرف بهینه Eco، تایمر جهت تنظیم زمان روشن و خاموش شدن کولر طی یک شبانه روز و ... هستند.
به طور کلی برای خرید کولر آبی مناسب با ید به نکات مختلفی توجه کرد این نکات شامل تعداد اتاق و خروجی هوا (دریچه)، محل جغرافیایی، آفتابگیر بودن محل مورد نظر و ضخامت دیوارها است تا بتوان محصولی ایده آل با بهترین بازدهی را انتخاب کرد.
فروشگاه اینترنتی سل با سالها تجربه در زمینه ی فروش انواع کولر آبی، محصولاتی اصل و با کیفیت به همراه گارانتی معتبر را در کوتاه ترین زمان به تمامی نقاط ایران ارسال می کند.

انواع کولر آبی

در فروشگاه های اینترنتی سل انواع مدل های متنوع کولر آبی براساس برندهای معتبری چون کولر آبی سپهر الکترونیک، کولر آبی آبسال و ... در ظرفیت و رنگ بندی مختلف مانند کولر آبی آبسال 7000 و کولر آبی سپهرالکتریک جمع آوری شده اند. در این فروشگاه بهترین قیمت روز کولر آبی آبسال و قیمت کولر آبی سپهرالکتریک برای خرید شما عزیزان درج شده است و تمامی محصولات اصل و به همراه گارانتی می باشند. برای تسریع جستجو و یافتن محصولی خاص می توانید از انواع فیلترهای موجود در صفحه استفاده کنید، سل با ارائه اطلاعاتی جامع و مفید از انواع مدل های کولر آبی شما را در انتخاب و خرید کولر آبی درست و مناسب یاری می دهد با انتخاب هر محصول به این اطلاعات دسترسی پیدا می کنید و در نهایت با انتخاب دکمه سبز خرید، اقدام به خرید اینترنتی محصول مورد نظر خود در طی گذراندن مراحل مختلفی چون سبد خرید، ورود به سایت، اطلاعات ارسال سفارش، بازبینی سفارش، اطلاعات پرداخت می کنید.

نمایش بیشتر
حذف همه