قیمت یخچال فریزر هیمالیا

خرید یخچال فریزر هیمالیا

هیمالیا به عنوان برندی معتبر ایرانی با نیم قرن تجربه در عرصه تولید انواع یخچال و فریزر موفق بوده و محصولاتی مشتری پسند را طراحی و تولید کرده و توانسته است نقش مهمی را در تولید ملی ایفا نماید.
هیمالیا با به کار بردن فناوری های روز و امکانات مختلف یخچال فریزرهایی را تولید کرده است که کارکرد و مصرف بهینه ای دارند، از این رو دارای رده انرژی  Aهستند. فن به کار رفته هوای خنک را به صورت کاملا یکنواخت در بین تمامی طبقات به گردش در می آورد و در نتیجه شما با استفاده از یخچال فریزر هیمالیا مواد غذایی مختلف را تازه و خنک و بدون برفک نگهداری می کنید. کمپرسورهای استفاده شده در این محصولات به دلیل طراحی ویژه، قابلیت کارکرد در مناطق گرمسیری را نیز به خوبی دارند.هیمالیا انواع یخچال فریزر خانگی خود را در دو نوع اصلی یخچال فریزر بالا و یخچال فریزر پایین و یخچال دوقلو هیمالیا طراحی و تولید کرده است. یخچال فریزر هیمالیا از دو بخش یخچال و فریزر تشکیل شده اند که در مدل های مختلف از لحاظ گنجایش، تعداد طبقات داخلی، امکانات و فناوری ها با یکدیگر متفاوت هستند که همین تفاوت ها از دلایل اصلی تفاوت قیمت یخچال فریزر هیمالیا در مدل های مختلف است. در هنگام خرید یخچال فریزر هیمالیا حتما یخچالی را انتخاب نمایید که از لحاظ گنجایش متناسب با اعضا خانواده شما باشد.

طراحی یخچال فریزر هیمالیا

یخچال فریزرهای هیمالیا در رنگ بندی متنوع طراحی و تولید می شوند و دارای طراحی ظاهری شیک و مدرنی هستند که جلوه ای زیبا به آشپزخانه شما می بخشد. قیمت روز یخچال فریزر هیمالیا به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی سل، قابل مقایسه و بررسی است.
 نوع بدنه و درب یخچال هیمالیا کاملا مقاوم در برابر ضرب خوردگی هستند. مجهز بودن یخچال فریزر هیمالیا به نمايشگر ال اي دي، آنها را به محصولاتی شیک و مدرن تبدیل کرده است و شما به راحتی می توانید از طریق این صفحه نمایش تنظیمات دستگاه را مشاهده و با کلیدهای کنترلی موجود در صفحه تنظیمات دستگاه را انجام دهید.
آبسردکن تعبیه شده بر روی بدنه یخچال فریزر هیمالیا با محفظه ضد بوی ماندگی، آب سرد را در یک چشم بر هم زدن برایتان آماده می کند.
طبقات داخلی یخچال هیمالیا قابلیت تنظیم فاصله را دارند و دو محفظه مخصوص میوه و سبزیجات به خوبی این مواد غذایی را در طولانی مدت نگهداری می کنند.
برخی از مدل های یخچال فریزر هیمالیا مجهز به محفظه ای به نام هوم بار بر روی بدنه هستند و شما با قرار دادن مواد غذایی در این محفظه بدون نیاز به باز و بسته کردن درب اصلی دستگاه به این مواد دسترسی پیدا می کنید و در نهایت موجب بالا رفتن عمر دستگاه نیز می شود.

امکانات در یخچال فریزر هیمالیا

لاستیک دور درب Bioshield: دور درب یخچال فریزر هیمالیا لاستیکی به نام بایوشیلد وجود دارد. این لاستیک ضد باکتریایی است و از رشد هرگونه کپک و قارچ که ممکن است موجب خرابی مواد غذایی شود جلوگیری می نماید تا به حفظ ماندگاری مواد غذایی کمک نماید.
تکنولوژی سرمایش دوگانه (Twin Cooling): این فناوری سیستم خنک کننده بخش یخچال و فریزر را از هم جدا می کند تا هوایی بین این دو بخش در جریان نباشد در نتیجه بو و طعم مواد غذایی داخل بخش یخچال هیمالیا تاثیری بر مواد غذایی بخش فریزر مخصوصا یخ و بستنی نخواهد داشت.
عملکرد اتوماتیک هوشمند به هنگام مسافرت: شما با استفاده از این عملکرد در هنگام مسافرت در میزان مصرف انرژی دستگاه صرفه جویی می کنید.
آلارم هوشمند هنگام باز ماندن درب: در صورتی که درب دستگاه مدت زیادی باز بماند با ورود هوای گرم بیرون به داخل یخچال ، عمر مفید دستگاه کم می شود. اما آلارم هوشمند یخچال فریزر هیمالیا در صورتی که درب یخچال بیش از حد معمول باز بماند یا به طور کامل بسته نشود شما را آگاه می سازد.
از دیگر امکانات یخچال فریز هیمالیا می توان به قفل کودک، روشنایی LED داخل کابین و کم صدا بودن این محصولات اشاره کرد. قیمت یخچال فریزر هیمالیا نسبت به کیفیت و امکاناتش بسیار خوب است.

نمایش بیشتر
حذف همه