قیمت یخچال اسنوا

خرید یخچال فریزر اسنوا

یخچال فریزر اسنوا به عنوان محصول ایرانی با دارا بودن فناوری های روز و طراحی زیبا توانسته است مشتریان زیادی داشته باشد و به رقابت با نمونه های خارجی بپردازد. این محصولات در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند که در میزان ظرفیت (گنجایش برحسب فوت)، طراحی ظاهری، رنگ بندی بدنه و امکانات متنوع با یکدیگر متفاوت هستند و همین تفاوت ها موجب متفاوت بودن قیمت یخچال فریزر اسنوا در مدل های گوناگون شده است و در نهایت شما در هنگام خرید یخچال فریزر اسنوا انتخاب های متنوعی پیش رو خواهید داشت.
از ویژگی های بارز این محصولات کم مصرف بودن آنها است چرا که اسنوا یخچال فریزرهای خود را مجهز به نسل جدید کمپرسور کرده است. این کمپرسور موجب کاهش مصرف انرژی تا 20 درصد شده است، همچنین اسنوا همانند برندهای برتر دنیا چون ال جی، دوو، سامسونگ و ... برای نورپردازی داخلی از لامپ های led بهره گرفته است تا علاوه بر ایجاد دید بهتر، به دلیل تولید گرمای کم، انرژی کمتری استفاده شود و موجب ماندگاری بیشتر مواد غذایی هم شوند. از طرفی این لامپ ها طول عمر بیشتری نسبت به لامپ های معمولی دارند. این ویژگی ها موجب شده است تا نشان مصرف انرژی A در این محصولات نقش ببندد. بخش فریزر یخچال فریزرهای اسنوا کاملا بدون برفک بوده، فریزر کردن مواد غذایی را بدون تغییر طعم و مزه مواد انجام می دهند. اسنوا بر روی مدل های مختلف این محصولات آبریزر و یخساز را تعیبیه کرده تا نیاز شما را به آب و یخ را بدون باز و بسته کردن در یخچال فراهم کند وعملا موجب بالا رفتن عمر دستگاه و مصرف کم انرژی نیز می شود.
تمام ویژگی های مورد نیاز شما در این محصول ایرانی وجود دارد و شما به راحتی از طریق جستجو در فروشگاه اینترنتی سل به قیمت روز یخچال فریزر از جمله یخچال فریزر اسنوا، یخچال فریزر سامسونگ، یخچال فریزر ال جی، یخچال فریزر بوش، یخچال فریزر مایدیا و ... دسترسی پیدا کنید.

انواع یخچال فریزر اسنوا

یخچال فریزرهای اسنوا در گنجایش های متفاوت برای خانواده های کم جمعیت، متوسط و پرجمعیت در رنگ بندی متنوع سفید براق، سفيد چرمي، تیتانیوم و نقره ای طراحی و تولید می شود. تمامی این مدل ها در دو گروه کلی یخچال فریزر بالا و یخچال فریزر پایین قرار می گیرد و شما بر حسب سلیقه می توانید یکی از مدلهای این دو گروه را انتخاب کنید. در سری اپتیما یخچال فریزر اسنوا بخش یخچال و فریزر به صورت مساوی 50-50 تقسیم شده است و برای خانواده هایی که نیاز به فضای زیادی برای نگهداری یخچال دارند مناسب است. سری مدل های جدید مورانو اسنوا نسبت به سری های قبلی دارای 20 درصد فضای بیشتر می باشد.

تکنولوژی های روز یخچال فریزر اسنوا

اسنوا در راستای تولید محصولاتی با کیفیت و پیشرفته از جدیدترین تکنولوژی و امکانات در ساخت یخچال فریزرهای خود استفاده کرده است که شما را با آنها آشنا می کنیم:
سیستم سرمایش دوگانه: اسنوا یخچال های خود را مجهز به این سیستم مدرن و پیشرفته کرده است این فناوری با جدا کردن سیستم های خنک کننده یخچال و فریزر موجب می شود تا هوا بین این دو محفظه در جریان نباشد در نتیجه بوی مواد غذایی این دو محفظه بر طعم و مزه مواد غذایی یکدیگر تاثیری نمی گذارد.
سیستم کنترل نوسانات برق: این سیستم امنیتی از خراب شدن و یا ایجاد صدمات احتمالی به دستگاه در هنگام بروز نوسانات برق جلوگیری می کند.
سیستم قدرتمند گردش هوای سه ‌بعدی: این سیستم هوای سرد را در همه فضای یخچال و فریزر به طور مساوی تقسیم می کند. این هوا به واسطه عبور از فیلتر نانو سیلور (Nano Silver) تصفیه شده و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری می کند در نتیجه تازگی بیشتر مواد غذایی، میوه و سبزیجات را در پی خواهد داشت.
سیستم یونایزر: با مجهز بودن یخچال فریزرهای اسنوا به این سیستم باکتری های موجود در فضای یخچال از بین می رود چرا که وجود باکتری موجب کاهش عمر مواد غذایی شده و آنها را فاسد می کند.

نمایش بیشتر
حذف همه