بدلیل نوسان قیمت ها پیش از نهایی کردن خرید و یا واریز وجه با کارشناسان 02133553000 02133560822 - 09364015177 تماس فرمایید.

منوی دسترسی

دستگاه تصفیه هوا و اثرات مثبت آن بر سلامتی

دستگاه تصفیه هوا و اثرات مثبت آن بر سلامتی

تهیه و خرید دستگاه تصفیه هوا برای منزل و یا محل کار تاثیر زیادی در سلامت فردی دارد چرا که این دستگاه ها با استفاده از انواع فیلترها و تکنولوژی های متعدد تمامی آلاینده ها را از بین می برند از این رو هوایی پاک و عاری از هر گونه آلودگی را به شما هدیه می دهند.

خرید دستگاه تصفیه هوا به دلیل افزایش میزان آلودگی در شهرهای مختلف و حتی روستاها به یک ضرورت تبدیل شده است. وجود آلودگی های شیمیایی ناشی از دود کارخانجات و انواع عوامل میکروبی در هوا و ارتباط مستقیم آن با افراد سبب بروز انواع بیماری های تنفسی و یا تشدید این بیماری ها و انواع حسایت و آلرژی می شود و زندگی را برای انسان ها سخت می کند.
تهیه و خرید دستگاه تصفیه هوا برای منزل و یا محل کار تاثیر زیادی در سلامت فردی دارد چرا که این دستگاه ها با استفاده از انواع فیلترها و تکنولوژی های متعدد تمامی آلاینده ها را از بین می برند از این رو هوایی پاک و عاری از هر گونه آلودگی را به شما هدیه می دهند. قیمت دستگاه تصفیه هوا در برندهای مختلف متفاوت است و این به دلیل کارکرد مناسب، تضمین عملکرد دستگاه و طول عمر بالای آن است هر چند که قیمت دستگاه تصفیه هوا سامسونگ، قیمت دستگاه تصفیه هوا ال جی، قیمت دستگاه تصفیه هوا ایرجوی، قیمت دستگاه تصفیه هوا پارس خزر و سایر برندهای معتبر نسبت به برندهای ناشناخته بالا است اما ارزش خرید را دارد چرا که دستگاه تصفیه ارزان قیمت عملکرد خوبی نداشته و حتی سبب تشدید سرما خوردگی نیز می شود.

دستگاه تصفیه هوا برای چه کسانی مناسب است ؟

تهیه و خرید دستگاه های تصفیه هوا برای تمام کسانی که دوست دارند هوایی عاری از هرگونه آلودگی را در فضای خانه و محل کار استشمام نمایند توصیه می شود. اما برای افرادی چون کودکان و نوزادان ، سالمندان ، افرادی که از بیماری های تنفسی رنج می برند و کسانی که به حساسیت های مختلف دچار هستند و حتی زنان باردار ضروری است.
یکی از بیماری های شایع در کودکان و بزرگسالان بیماری آسم است. حملات آسم به شکل سرفه، سرگیجه، خس خس سینه بروز پیدا می کند، عامل اصلی این حملات در افراد مبتلا به آسم وجود آلاینده های مختلف نظیر گرد گیاهان، مواد شیمیایی و دود سیگار می باشد که تمامی این عوامل به صورت ذرات معلق در هوای یک خانه وجود دارند در نتیجه سرمایه گذاری برای خرید یک دستگاه تصفیه هوا مناسب برای کسانی که به این بیماری ترسناک مبتلا هستند امری ضروری است.

تصفیه هوا، درمان سردردهای مختلف

از مهم ترین عوامل سردرد، مواد آلرژی زا موجود در هوای محیط است که منجر به سردردهای آلرژیک و سردردهای سینسوسی در فرد می شود. علاوه بر مواد آلرژی زا یکی از مواد مضر که سبب ایجاد سردرد می شود دود سیگار است. دود سیگار یک ماده مخرب با 4000 ماده شیمیایی است که بسیاری از ذرات آن عامل اصلی سرطان می باشد. بسیاری از افراد چاره این مشکلات را مصرف انواع داروهای ضد التهابی و آنتی هیستامین و قرص های سردرد می دانند اما این یک راه حل ایده آل و مناسب تلقی نمی شود.
 بسیاری از افراد در خانه و یا محل کار به اجبار در معرض دود سیگار افراد مختلف یا خانواده قرار می گیرند از این رو دچار سردرد می شوند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که در ساختمان های کهنه زندگی یا کار می کنید به طور ناخواسته در معرض قارچ، کپک و اسپور قرار خواهید گرفت و هیچ کنترلی در مواجه شدن با این مواد مضر و آلرژی زا نخواهید داشت. پس بهترین راه چاره دوری کردن از انواع آلاینده و مواد آلرژی زا می باشد اما چگونه ؟ چرا که دوری کردن از این مواد کاری غیر ممکن به نظر میرسد. از این رو خرید دستگاه تصفیه هوا راه حلی ایده آل و مناسب برای این افراد است. بر اساس تحقیقات انجام شده بر روی افرادی که از سردردهای میگرنی رنج می برند این موضوع اثبات شده که میزان سردرد در این افراد در محیط هایی با هوای پاک به طور چشم گیری کاهش پیدا کرده است.
اگر شما بدانید که چه نوع ماده ای در محیط سبب بروز سردرد در شما می شود می توانید به راحتی دستگاه تصفیه هوا مناسب خود را انتخاب نمایید برای مثال اگر گرد و غبار یا کپک سبب بروز مشکلات مختلف در شما می شود بهترین دستگاه تصفیه هوا مناسب برای شما دستگاهی است که مجهز به فیلتر هپا (HEPA) باشد این فیلتر با عملکرد 99.991% تمامی این ذرات را از بین می برد.
بو، ترکیبات ارگانیک فرار، گاز، دود یا انواع دیگر بخارها یا بوها در برخی از افراد سبب ایجاد مشکلات مختلف می شود و اگر شما هم جزء این دسته افراد هستید در زمان خرید دستگاه تصفیه هوا مدلی را انتخاب نمایید که مجهز به فیلتر کربن فعال و یا ماده زئولیت باشد و اگر نمی دانید محرک اصلی شما چیست بهتر است دستگاهی خریداری نمایید که تمامی این فیلترها را داشته باشد تا مطمئن شوید که تمامی آلودگی و مواد آلرژی زا، بو، گاز و ... در فضای خانه از بین خواهد رفت چرا که کار اصلی دستگاه تصفیه هوا ضدعفونی کردن هوای یک محیط است.
قیمت دستگاه تصفیه هوا در بازار با توجه به فناوری و دارا بودن انواع فیلتر و همچنین نوع برند سازنده متفاوت می باشد. قیمت روز دستگاه تصفیه هوا با توجه به نوسانات بازار در حال تغییر است و قبل از خرید از قیمت روز دستگاه تصفیه هوا در فروشگاه اینترنتی سل مطلع شوید تا انتخابی مناسب با بودجه خود نیز داشته باشید.

نظرات

 
 
Captcha