نقد و بررسی یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2

نقد و بررسی یخچال ساید بای ساید سامسونگ 30 فوت روسو 2

 

محفظه The Wide Home Bar
یخچال روسو 2 سامسونگ دارای محفظه the Wide Home Bar می باشد که بر روی درب یخچال تعبیه شده، به این شکل که علاوه بر سهولت بیشتر، انرژی کم تری را صرف نماید. می توانید بدون اینکه درب محفظه را کاملا باز کنید هم، لذت نوشیدن یک لیوان نوشیدنی خنک را تجربه نمایید! این امر کمک می کند که هوای خنک، درون یخچال باقی بماند و مصرف انرزی یخچال کم تر شود. محفظه the Wide Home Bar پانزده میلی متر عریض تر از مدل پیشین خود است.


محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش
ساید بای ساید سامسونگ Rosso 2 متناسب با نیاز و سلیقه خانواده شما، دارای "محفظه Cool Select Zone" می باشد که از روی درب دستگاه قابل تنظیم است. این محفظه مخصوص کشویی جداگانه است که همانند یخچالی در قلب یخچال شما عمل کرده و امکان انتخاب میزان سرمایش را به شما می دهد. کافیست بر اساس نوع غذایی که می خواهید در این محفظه قرار دهید، یکی از چهار حالتی که به صورت خودکار برای آن تنظیم شده است را انتخاب نمایید تا بتوانید غذاهایتان را در شرایط دمایی مختلف نگهدارید: حالت 0 zone، سرما زایی سریع و خنک کننده متعادل. این ویژگی امکانی را برایتان فراهم می نماید تا هر مدل غذایی را با ایجاد محیط دلخواه در این محفظه مخصوص، به تازه ترین شکل ممکن نگهدارید.


هماهنگی در سطح رطوبت و الگوهای مصرفی
برخلاف کمپرسورهای قدیمی که بصورت مداوم فعالیت می کردند و از فعالیت باز می ایستادند، کمپرسور اینورتر در یخچال Rosso2 سامسونگ هماهنگی یکنواختی در سطح رطوبت و الگوهای مصرفی بوجود آورده است. این امر موجب ایجاد دمایی ثابت، کاهش تجمع قطرات بخار روی کمپرسور و حداقل شدن صدای یخچال می گردد. همچنین گارانتی 123 ماهه بسیار رضایت بخش خواهد بود.


یخساز اتوماتیک داخل درب
محفظه آبسرد کن و یخ ساز ساید بای ساید روسو 2 سامسونگ دارای دهانه ای بلند است و بنابراین پارچ ها و لیوان های بلند توسط آبسرد کن و یخ ساز، به آسانی و بسیار سریع پر از آب تصفیه شده و یخ های مکعبی می شوند. فرقی نمی کند چه نوشیدنی را در چه ظرفی می نوشید، همه اقدامات برای راحتی شما فراهم شده است.


دارای دستگیره توکار
یخچال فریزر 2 Rosso دارای دستگیره توکار می باشد که اقدامی خلاقانه و نتیجه طراحی بی نظیر است. این دستگیره که بین فریزر و یخچال قرار گرفته علاوه بر زیبایی یخچال، کاملا متناسب آشپزخانه مدرن شماست. همچنین به کمک این دستگیره، درب یخچال تنها با یک اشاره کوچک باز و بسته میشود و نیازی به وارد نمودن هیچگونه فشار اضافی نیست.


مجهز به سیستم خنک کنندگی دوگانه Twin Cooling
سامسونگ نسل جدیدی از تکنولوژی خنک کننده را با ارمغان آورده که همین تکنولوژی در یخچال هایی با قیمتی حدود پنج برابر سامسونگ عرضه می شود. سیستم خنک کننده دوگانه داخلی ساید بای ساید Rosso 2، از هر محفظه به صورت جداگانه پشتیبانی می نماید. جریان هوای درون فریزر خشک و هوای جریان یافته در یخچال مرطوب خواهد ماند و این عمل موجب می شود که غذا در بهترین شرایط نگهداری قرار گیرد. این تکنولوژی دقیقا همان چیزیست که فکر می کردید فقط در یخچال های گران قیمت وجود دارد اما در واقع همه یخچال های سامسونگ به آن مجهز می باشند. تفکری هوشمند، زندگی آسوده!
مشخصات فنی یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2


شناسه کالا 2220151640094
مشخصات کلی
نمودارمصرف انرژی+A
اطلاعات نوع یخچالیخچال ساید بای ساید
وزن152 kg
گنجایش و ابعاد
گنجایش یخچال483 لیتر
گنجایش فریز252 لیتر
گنجایش کل به لیتر735 لیتر
گنجایش کل به فوت31 فوت
ارتفاع1774 mm
عمق880 mm
پهنا912 mm
مشخصات یخچال
تعداد طبقات یخچال5 عدد
تعداد طبقات درب یخچال5 عدد
لامپ یخچال
مشخصات فریزر
یخساز اتوماتیک
تعداد طبقات فریزر5 عدد
تعداد طبقات درب فریزر3 عدد
سایر مشخصات
اخطار بازماندن درب
آبسردکن بیرونی
سایر ویژگی‌هافیلتر آب, فیلتر بوگیر, محفظه بار Mini Drink Bar, طبقات ضد سرریز و مقاوم, طبقه تاشو با جابجایی, سیستم کنترل با نمایشگر LED, هشدار درب Door Alarm, فضای داخلی بیشتر Space Max, محفظه مخصوص با انتخاب میزان سرمایش Cool Select Zone

نمودار تغییر قیمت یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2

نظرات در باره محصول یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2

 

امتیاز کاربران به یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2

امتیاز کاربران به یخچال ساید بای ساید سامسونگ 31 فوت مدل ROSSO2

ثبت امتیاز