گیرنده دیجیتال اسنوا مدل SDVB-601HD

Snowa SDVB-601HD DVB-T


ناموجود
به من اطلاع بده90,000 تومان


گیرنده دیجیتال اسنوا مدل SDVB-601HD کلیه سیگنال های رادیویی و تلوزیونی غیر ماهواره ای دیجیتالی را که با کیفیت استاندارد و بالا پخش می شوند را در اختیار شما قرار می دهد. این دستگاه قابلیت ارائه تصویر و صدا با کیفیت عالی را دارا می باشد. گیرنده دیجیتالی اسنوا قابلیت دریافت و پخش تصاویر Full HD را دارد. مبدل اسنوا دارای حافظه قابل برنامه ریزی برای روشن و خاموش کردن می باشد که می توان با استفاده از آن ساعت روشن یا خاموش شدن دستگاه را تنظیم نمود. همچنین این دستگاه دارای حافظه جهت ضبط برنامه به صورت یک مرتبه ای، روزانه و هفتگی می باشد. مبدل اسنوا از فرمت های عکسJPG,BMP,PNG ، فرمت های صدای AAC,WMA,MP3,OGG و فرمت های تصویریm2ts,vob,mkv,divx,mp4,mov,flv,3gp,avi,dat,mpeg,ts,trp,tp پشتیبانی می کند. دستگاه مبدل اسنوا دارای چندین بازی متنوع است که می توانید به عنوان سرگرمی در کنار اعضای خانواده از بازی های گیرنده استفاده کنید. شما می تونید از طریق پانل جلو به کلیدهای روشن و خاموش کردن دستگاه ، انتخاب کانال قبل، انتخاب کانال بعد، بلند کردن صدا، کم کردن صدا ، تأیید و انتخاب منو دسترسی داشته باشید. چراغ قرمز ال ای دی نشان دهنده وضعیت خاموش بودن دستگاه و چراغ سبز ال ای دی نشان دهنده روشن بودن دستگاه است. پانل پشتی شامل موارد ذیل است. ورودی ANT IN جهت اتصال آنتن می باشد.

 

فروشگاه اینترنتی سل کلیه محصولات اسنوا  را باگارانتی اصل انتخاب سرویس  (نماینده رسمی اسنوا در ایران) وبا قیمت ایده آل ارائه مینماید.

مشخصات کلی
قابلیت PVR با USB 2.0، ضبط برنامه‌ها بر روی فلش مموری USB یا هارد اکسترنال
بازی
دریافت و پخش تصاویر FULL HD
فرمت های عکس قابل پخشJPG,BMP,PNG
خروجی HDMI
سایر قابلیت ها•قابلیت پخش صدا با فرمت WMA,OGG,MP3,AAC • قابلیت پخش تصویر با فرمت‌هاي gp , mp4, mov, flv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob • امكان بروزرساني نرم افزار با USB و یا از طریق دریافت از آنتن (OTA)
 
جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.