یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN

SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT


موجود
به من اطلاع بده22,300,000 تومان


فروشگاه اینترنتی سل، یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل G26KUPN را با قیمت ایده آل و گارانتی سام سرویس عرضه می نماید.

معرفی یخچال ساید بای ساید سامسونگ مدل G26KUPN

خوشبختانه تنوع مدل در میان محصولات خانگی سامسونگ به حدی است که می‌توان به راحتی مدل مناسب را برای هر سلیقه و سطح بودجه ای انتخاب نمود. در میان سایدبای‌ساید های این شرکت هم این تنوع محصول به چشم می‌خورد و می‌توان با دستی باز و از میان مدل‌های مختلف بهترین گزینه را جهت خرید انتخاب کرد. G26 در میان محصولات موجود در بازار از برند سامسونگ به عنوان محصولی 27 فوتی تناسب خوبی میان امکانات، طراحی و قیمت برقرار کرده و جهت خرید سایدبای‌سایدی همه فن حریف به همراه خالی نشدن حساب بانکیتان قابل توصیه است. این سایدبای‌ساید خوش قیمت به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز شده که آن را می‌توان کلیدی‌ترین ویژگی‌اش دانست.

مشخصات کلی
نمودارمصرف انرژیB
اطلاعات نوع یخچالیخچال ساید بای ساید
وزن126 kg
طبقه بندی رنگیساده
گنجایش و ابعاد
گنجایش یخچال420 لیتر
گنجایش فریز202 لیتر
گنجایش کل به لیتر622 لیتر
گنجایش کل به فوت27 فوت
ارتفاع1773 mm
عمق بدون درب687 mm
عمق با درب737 mm
پهنا912 mm
مشخصات یخچال
تعداد طبقات یخچال4 عدد
تعداد طبقات درب یخچال5 عدد
لامپ یخچال
سیستم سرد کننده سریع
مشخصات فریزر
یخساز اتوماتیک
تعداد طبقات فریزر4 عدد
تعداد طبقات درب فریزر3 عدد
سایر مشخصات
اخطار بازماندن درب
آبسردکن بیرونی
سایر ویژگی‌هامجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز به تکنولوژی Space Max مجهز به سیستم Twin Cooling مجهز به محفظه Cool Select Zone مجهز به سیستم Multi Air Flow مجهز به سیستم دارای جریان برودتی یکنواخت در طبقات مجهز به روشنایی داخلی LED دارای فیلتر آب و بوگیر قوی 100 لیتر ظرفیت بیشتر نسبت به مدلهای مشابه
توضیحات10 سال ضمانت کمپرسور
 
جهت ثبت امتیاز لطفا وارد شوید.

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN
SAMSUNG G26

خوشبختانه تنوع مدل در میان محصولات خانگی سامسونگ به حدی است که می‌توان به راحتی مدل مناسب را برای هر سلیقه و سطح بودجه ای انتخاب نمود. در میان سایدبای‌ساید های این شرکت  هم این تنوع محصول به چشم می‌خورد و می‌توان با دستی باز و از میان مدل‌های مختلف بهترین گزینه را جهت خرید انتخاب کرد. G26 در میان محصولات موجود در بازار از برند سامسونگ به عنوان محصولی 27 فوتی تناسب خوبی میان امکانات، طراحی و قیمت برقرار کرده و جهت خرید سایدبای‌سایدی همه فن حریف به همراه خالی نشدن حساب بانکیتان قابل توصیه است. این سایدبای‌ساید خوش قیمت به کمپرسور اینورتر دیجیتال مجهز شده که آن را می‌توان کلیدی‌ترین ویژگی‌اش دانست. در ادامه کمی بیشتر با ویژگی‌های این یخچال فریزر نجیب آشنا می‌شویم!

 

 یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN

Digital Inverter Compressor

کمپرسورهای اینورتر دیجیتال سامسونگ به طور هوشمندانه میزان فعالیتشان را بر اساس نیاز تنظیم می‌نمایند. بدین ترتیب به طور قابل توجهی در مصرف انرژی یخچال صرفه جویی به عمل می‌آید. طبق محاسبات انجام شده این کمپرسورها تا 40 درصد بهره‌وری انرژی بیشتری نسبت به انواع سنتی دارند. کمپرسورهای اینورتر دیجیتال در مقایسه با کمپرسورهای تک سرعته سنتی که همیشه در سرعت (RPM) ثابتی فعالیت می‌کنند، با در نظر گرفتن میزان استفاده کاربر از یخچال، در سرعت‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. این ویژگی همچنین کمک می‌کند محیط یخچال در مواقع لزوم به سرعت سرد شود. برخلاف کمپرسورهای سنتی، کمپرسورهای اینورتر دیجیتال به طور ناگهانی روشن و خاموش نمی‌شوند که همین عامل هم باعث کاهش مصرف انرژی در آن‌ها می‌شود. علاوه بر این، با کاهش روشن و خاموش شدن کمپرسور، نویز کمتر و اصطکاک کمتری ایجاد می‌شود که در نهایت باعث افزایش طول عمر کمپرسور می‌شود که همین عامل باعث شده تا سامسونگ برای این کمپرسورها 10 سال ضمانت در نظر بگیرد.

 

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN

TWIN cooling System

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN برای اولین بار در سال 1995 توسط سامسونگ معرفی شد. توسط سیستم TWIN cooling یا خنک کننده دوگانه، دمای بخش یخچال و فریزر توسط دو اواپراتور جداگانه  به شکلی بسیار دقیق کنترل می‌شوند. از مزایایی این سیستم می‌توان به صرفه جویی در مصرف انرژی و تامین برودت کافی برای هر بخش به طور جداگانه اشاره کرد. در سیستم TWIN cooling، سنسورها و میکرو کامپیوتر قرار گرفته در یخچال فریزر، بخش‌هایی که نیاز به سرمای بیشتری دارند را تشخیص داده و برودت کافی را برای آن ناحیه فراهم می‌آورد. همچنین هنگامی که آن بخش به دمای ایده آل رسید رساندن سرما به آن را متوقف می‌کند تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. همچنین در یخچال فریزر های مجهز به تکنولوژی TWIN cooling به دلیل اینکه هوای بخش یخچال به فریزر منتقل نمی‌شود، دما و رطوبت بخش یخچال همیشه در حالت ایده آل باقی می‌ماند. از دیگر مزیت‌های سیستم خنک کننده دوگانه یخچال فریزرهای سامسونگ می‌توان به عدم انتقال بوی مواد غذایی بین بخش یخچال و فریزر اشاره کرد. 

CoolSelect Zone

یخچال فریزر های مجهز به coolselect zone دارای کشویی فوق‌العاده کاربردی با قابلیت تنظیم دمایی متفاوت از سایر بخش‌های یخچال هستند. به کمک این کشوی ویژه قادر هستید انواع مواد غذایی مختلف از نوشیدنی‌هایی که دوست دارید همیشه خنک باشند گرفته تا قطعات گوشتی که قصد دارید در چند ساعت آینده از آن‌ها در پخت غذا استفاده کنید را به بهترین شکل ممکن نگهداری نمایید. کشوی coolselect zone معمولا 5 تنظیم برای کاربردهای مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. حالت Quick Cool Mode یا خنک سازی سریع برای خنک سازی نوشیدنی‌ها در کمترین زمان ممکن به کار می‌رود. حالت Thaw Mode نیز جهت بهترین یخ زدایی با آسیب نرسیدن به بافت گوشت‌ها و سایر مواد غذایی در نظر گرفته شده. یخ زدایی با استفاده از این حالت به صورت تدریجی انجام می‌پذیرد و باعث حفظ طعم و حالت طبیعی مواد غذایی می‌شود.Cool Mode یا حالت خنک درجه حرارت محفظه را به 3 درجه سانتی‌گراد می‌رساند. از این رو جهت نگهداری میوه‌ها و سبزیجات بهترین گزینه به شمار می‌رود. Soft Freeze یا انجماد ملایم هم سردترین حالت ممکن برای انتخاب درجه حرارت coolselect zone است و برای نگهداری طولانی مدت انواع گوشت توصیه می‌شود. یکی دیگر از تنظیمات در نظر گرفته شده برای این بخش Chill Mode می‌باشد که با انتخاب آن دمای محفظه به صفر درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

 

 

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN

Space Max Technology

در دنیای امروز با کاهش فضای داخلی خانه‌ها، توجه به ابعاد لوازم خانگی و نوع چیدمان آن‌ها افزایش یافته است. سامسونگ با تشخیص این موضوع و با اولوبت قرار دادن کمترین ابعاد خارجی به همراه بیشترین فضای داخلی ممکن، تکنولوژی Space Max را ابداع کرده. این تکنولوژی که در برخی یخچال فریزرهای این شرکت قرار دارد بیشترین فضای داخلی ممکن را برای کاربر فراهم می‌آورد. به طور کلی تکنولوژی Space Max نوعی تکنیک عایق بندی است که با نازک کردن دیواره های یخچال، فضای داخلی قابل استفاده آن را بدون افزایش ابعاد بدنه بیشتر می‌نماید. 

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN

سخن پایانی

همان طور که در ابتدا گفتیم G26 تعادل خوبی بین قیمت، امکانات و طراحی برقرار کرده است. تا جایی که به سختی می‌توان رقیبی از برندهای خارجی دیگر برای آن حداقل از لحاظ قیمت یافت. کمپرسور اینورتر دیجیتال، محفظه CoolSelect با قابلیت تنظیم درجه حرارت دلخواه، فضای داخلی بهینه به لطف تکنولوژی Space Max و روشنایی داخلی LED را شاید نتوان بهترین امکانات موجود در سایدبای‌ساید سایدهای حال حاضر دانست. اما وجود آن‌ها در مدلی خوش قیمت چون G26 بسیار خوشحال کننده به نظر می‌رسد. G26 در چهار رنگ سفید، مشکی، نقره ای و استیل به بازار عرضه شده که دستگیره کوتاه در رنگ سفید و مشکی از نکات قابل توجه آن به شمار می‌رود. 

 

 یخچال ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت مدل G26KUPN-SAMSUNG SIDE BY SIDE G26KUPN 27 FT-G26KUPN

 


برچسب ها