بدلیل نوسان قیمت ها پیش از نهایی کردن خرید یا واریز وجه با کارشناسان فروش 02133553000  09360060033 تماس و استعلام نمایید.

منوی دسترسی

8بازی قاتل باتری گوشی های موبایل

8بازی قاتل باتری گوشی های موبایل

بازی با گوشی موبایل یکی از سرگرمی‌هایی که همه گیر شده و کاربران این وسیله کوچک در هر جایی که فکرش را کنید با گوشی موبایل خود بازی می‌کنند، اما این بازی‌ها تا جایی جذاب هستند که باتری گوشی شما بتواند از خالی نشود و گوشی را روشن نگه دارد. برخی از بازی‌ها به علت اینکه گرافیک پیشرفته و افکت‌های زیادی دارند باتری گوشی شما را سریعتر از دیگر بازی‌ها تمام خواهند کرد. به خصوص برخی از این بازی‌ها زمانی که در پس زمینه باز می‌مانند شارژ گوشی شما را به شدت مصرف می‌کنند.

 

 ۱ – انگری بردز (Angry Birds)

چه کسی می‌تواند فکرش را بکند که کشیدن یک پرنده و رها کردن آن می‌تواند باعث مصرف زیاد باتری گوشی شما شود؟ انگری بردز که پرطرفدارترین بازی در بین بازی‌های موبایلی است، به عنوان چهارمین نرم افزاری است که در پس زمینه بیشترین مصرف باتری را دارد.
این مشکل تنها در اندروید برای این بازی وجود ندارد، کاربران iOS نیز گزارش داده‌اند که در هر ۲۵ تا ۳۰ دقیقه بازی با انگری بردز ۱۰ باتری گوشی آن‌ها کم می‌شود.

 

۲ – کندی کراش ساگا (Candy Crush Saga)

این بازی معروف در iOS و اندروید مصرف باتری عجیب و غریبی دارد. KS Mobile اعلام کرده که از نظر اتلاف باتری این بازی در رتبه دهم بین تمام برنامه‌های اندرویدی دارد.

 

۳ – فروت نینجا (Fruit Ninja)

این بازی به عنوان بهترین بازی تکه کردن میوه شناخته می‌شود، اما باز هم همین بازی بسیار دوست داشتنی یکی از پر مصرف ترین برنامه‌ها است که در گزارش KS Mobile به عنوان نهمین برنامه پر مصرف باتری در اندروید شناخته می‌شود.

 

۴ – جولز استار (Jewels Star)

با گرافیک خاص و سه بعدی‌ای که این بازی دارد نباید زیاد برایتان عجیب باشد که این بازی مصرف باتری زیادی دارد، App Monitor  اعلام کرده که در بین بازی‌های اندرویدی این بازی در پس زمینه بیشترین مصرف باتری را دارد.

 

۵ – هی دی (Hay Day)